Superliga malého fotbalu vrcholí. Známe termíny čtvrtfinále

06/05/2022, 13:17SuperligaAutor: Jaroslav Kára

Praha – Dva zápasy, které rozhodnou, kdo si zachová šanci na medaili a komu naopak končí sezona. To je čtvrtfinále play-off Superligy malého fotbalu. Osmička mužstev už zná program utkání.

Pavouk čtvrtfinále play-off.Pavouk čtvrtfinále play-off.

Čtvrtfinále odstartuje v pondělí 16. května v Mostě, Olomouci, Ostravě a o den později také v Příbrami. Program odvet začne v neděli 22. května v Praze, další den pokračuje v Boskovicích a Brně a v úterý 24. května bude znám poslední postupující z duelu mezi Korábem Praha a Baníkem Ostrava.

Ve čtvrtfinále rozhodují získané body, v případě jejich rovnosti následuje prodloužení. Takže pokud každý duel vyhraje jiný celek, dojde na prodloužení 2x5 minut, případně na penaltový rozstřel.

Také semifinále se pak uskuteční na dva zápasy. Jediný zápas o bronz i o zlato v Superlize malého fotbalu hostí Superfinále 25. června v Boskovicích.