V sobotu do Českého Dubu. Na L&B Reality Superfinále malého fotbalu 2024

20/06/2024, 21:52SuperligaAutor: Jaroslav Kára

Český Dub – Je to tady. V sobotu nastává vrchol domácí sezony malého fotbalu. Opět v Podještědském sportovním areálu v Českém Dubu. L&B Reality Superfinále malého fotbalu 2024 nabídne celodenní zápolení, titul superligového vítěze se bude udělovat v šesti kategoriích.

Začátek programu patří mládežnickým kategoriím do deseti a do dvanácti let, kde se nejprve hrají semifinále, poté zápasy o třetí místo a finále.

V kategorii do deseti let usilují o medaile PAMAKO Pardubice, Olomouc Mighty Ducks, Rytíři Plzeň a Hanspaulka Praha. Semifinále začínají v půl jedenácté dopoledne, finálový duel startuje deset minut po jedné hodině. Titul obhajuje Hanspaulka, která v loňském finále zdolala Pardubice 9:1.

V kategorii do dvanácti let se do semifinále probojovaly výběry Hanspaulky Praha, Vikings Brno, Olomouce Mighty Ducks a Rytířů Plzeň. Zápasy začínají deset minut před půl dvanáctou, duel o zlato započne ve dvě hodiny odpoledne.

V půl čtvrté odpoledne dojde na finálovou bitvu kategorie do devatenácti let, kde se utkají PAMAKO Pardubice a Vikings Brno.

Od pěti hodin odpoledne si to o zlato rozdají hráči do třiadvaceti let, v Superfinále proti sobě nastoupí Hanspaulka Praha a Olomouc Mighty Ducks. Pražané v loňském finále zdolali Vikings Brno 3:2.

V sedm hodin večer se o superligový titul utkají ženy Jihlavy Miners a Predátorů Praha. Tato kategorie pozná nového vítěze, protože obhájkyně z Brna do finále neprošly.

Vrchol L&B Reality Superfinále malého fotbalu 2024 nastane deset minut po půl deváté večer, kdy proti sobě nastoupí mužské výběry Hanspaulky Praha a Partyzanu Příbram. Obhájci titulu z Mostu, kteří před rokem porazili Příbram 3:2 po penaltovém rozstřelu, tentokrát vypadli v semifinále s předloňským mistrem Hanspaulkou.

Duely žen a mužů v Superfinále bude živě přenášet televizní stanice Sporty TV, veškerá finálová střetnutí pak můžete sledovat na youtubovém kanálu Malého fotbalu.

Harmonogram L&B Reality Superfinále malého fotbalu 2024
10.30 semifinále U10: PAMAKO Pardubice – Olomouc Mighty Ducks, Rytíři Plzeň – Hanspaulka Praha
11.20 semifinále U12: Hanspaulka Praha – Vikings Brno, Olomouc Mighty Ducks – Rytíři Plzeň
11.30 o 3. místo U10
12.20 o 3. místo U12
13.10 finále U10
14.00 finále U12
15.30 finále U19: PAMAKO Pardubice – Vikings Brno
17.00 finále U23: Hanspaulka Praha – Olomouc Mighty Ducks
19.00 finále ženy: Jihlava Miners – Predátoři Praha
20.40 finále mužů: Hanspaulka Praha – Partyzan Příbram